Uitslag A-klasse

Beker uitslag A-klasse 2018-2019

print2

Als team 1 onderstreept en groen is kunt U details van de wedstrijd opvragen!

Teams groep A

TeamwedStand
Kloosterhof 1 6 176
De Doorkijk 3 6 172
Paschalis 2 6 164
B.C.A.H. 3 6 159
BvB 3 6 153
Soos'82 2 6 150
BV Oost 3 6 121

Wedstrijden groep A

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Ma 24-09-2018 BV Oost 3 B.C.A.H. 31333
Wo 08-08-2018 Paschalis 2 BvB 33220
Vr 10-08-2018 De Doorkijk 3 Kloosterhof 12528
Soos'82 2 vrij
Di 14-08-2018 BvB 3 Soos'82 22920
Di 14-08-2018 B.C.A.H. 3 Paschalis 21930
Vr 17-08-2018 De Doorkijk 3 BV Oost 33024
Kloosterhof 1 vrij
Di 21-08-2018 BV Oost 3 Kloosterhof 12331
Di 21-08-2018 Soos'82 2 B.C.A.H. 33025
Wo 22-08-2018 Paschalis 2 De Doorkijk 31731
BvB 3 vrij
Ma 10-12-2018 Kloosterhof 1 Paschalis 22821
Di 11-12-2018 B.C.A.H. 3 BvB 32921
Vr 14-12-2018 De Doorkijk 3 Soos'82 22926
BV Oost 3 vrij
Ma 17-12-2018 Kloosterhof 1 BvB 33122
Di 18-12-2018 BV Oost 3 Soos'82 22030
Vr 21-12-2018 De Doorkijk 3 B.C.A.H. 32727
Paschalis 2 vrij
Wo 02-01-2019 Soos'82 2 Paschalis 22131
Vr 04-01-2019 BvB 3 BV Oost 33018
De Doorkijk 3 vrij
Wo 24-04-2019 B.C.A.H. 3 Kloosterhof 12629
Di 23-04-2019 Soos'82 2 Kloosterhof 12329
Di 23-04-2019 BvB 3 De Doorkijk 33130
Wo 24-04-2019 Paschalis 2 BV Oost 33323
B.C.A.H. 3 vrij

Teams groep B

TeamwedStand
SWWZ 1 5 141
BV Oost 4 5 140
Paschalis 3 5 136
Oase 1 5 126
B.C.A.H. 4 5 122
KBO 4 5 117

Wedstrijden groep B

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Ma 20-08-2018 B.C.A.H. 4 Oase 12726
Di 21-08-2018 Paschalis 3 BV Oost 42727
Wo 22-08-2018 SWWZ 1 KBO 43120
Di 11-12-2018 Paschalis 3 SWWZ 12729
Do 13-12-2018 Oase 1 KBO 43023
Vr 14-12-2018 BV Oost 4 B.C.A.H. 42525
Ma 17-12-2018 B.C.A.H. 4 Paschalis 32627
Ma 17-12-2018 KBO 4 BV Oost 42432
Wo 19-12-2018 SWWZ 1 Oase 13218
Wo 02-01-2019 Paschalis 3 KBO 42223
Do 20-12-2018 SWWZ 1 B.C.A.H. 43221
Vr 04-01-2019 BV Oost 4 Oase 12428
Wo 24-04-2019 KBO 4 B.C.A.H. 42723
Do 25-04-2019 Oase 1 Paschalis 32433
Vr 26-04-2019 BV Oost 4 SWWZ 13217

Finales

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Wo 01-05-2019 SWWZ 1 De Doorkijk 33120
Wo 01-05-2019 Kloosterhof 1 BV Oost 41732
Vr 03-05-2019 SWWZ 1 BV Oost 42328

Uitleg finale A-klasse
Datum   W  
week 29 april / 2 mei 1/2 finale A Winnaar groep A-2de groep B
week 29 april / 2 mei 1/2 finale B Winnaar groep B -2de groep A
vr 3 mei finale   Winnaar wedstrijd A -winnaar wedstrijd B

*) Wie er uit of thuis speelt wordt later bepaald zodra de datum van de wedstrijd bekend is.

Bonuspunten worden ook in de beker toegekend.

    De finale wedstrijden worden ingevuld zodra deze bekend zijn

In de kolom ct,cu zijn correctie punten vermeld voor resp thuis en uit team.