Uitslag A-klasse

Beker uitslag A-klasse 2019-2020

print2

Als team 1 onderstreept en groen is kunt U details van de wedstrijd opvragen!

Teams groep A

TeamwedStand
Paschalis 2 0 0
Kloosterhof 1 0 0
BV Oost 3 0 0
B.C.A.H. 2 0 0
Vogel 2 0 0

Wedstrijden groep A

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Ma 12-08-2019 Paschalis 2 B.C.A.H. 200
Ma 12-08-2019 Kloosterhof 1 BV Oost 300
Vogel 2 vrij
Wo 21-08-2019 B.C.A.H. 2 Vogel 200
Vr 23-08-2019 BV Oost 3 Paschalis 200
Kloosterhof 1 vrij
Ma 09-12-2019 Paschalis 2 Kloosterhof 100
Do 12-12-2019 Vogel 2 BV Oost 300
B.C.A.H. 2 vrij
Wo 18-12-2019 B.C.A.H. 2 Kloosterhof 100
Do 19-12-2019 Vogel 2 Paschalis 200
BV Oost 3 vrij
Ma 20-04-2020 Kloosterhof 1 Vogel 200
Vr 24-04-2020 BV Oost 3 B.C.A.H. 200
Paschalis 2 vrij

Teams groep B

TeamwedStand
Paschalis 3 0 0
Oase 1 0 0
SWWZ 1 0 0
KBO 4 0 0
B.C.A.H. 3 0 0

Wedstrijden groep B

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Ma 12-08-2019 KBO 4 Paschalis 300
Do 15-08-2019 Oase 1 SWWZ 100
B.C.A.H. 3 vrij
Ma 19-08-2019 B.C.A.H. 3 KBO 400
Wo 21-08-2019 Paschalis 3 Oase 100
SWWZ 1 vrij
Wo 11-12-2019 SWWZ 1 Paschalis 300
Do 12-12-2019 Oase 1 B.C.A.H. 300
KBO 4 vrij
Wo 18-12-2019 Paschalis 3 B.C.A.H. 300
Wo 18-12-2019 SWWZ 1 KBO 400
Oase 1 vrij
Ma 20-04-2020 KBO 4 Oase 100
Ma 20-04-2020 B.C.A.H. 3 SWWZ 100
Paschalis 3 vrij

Teams groep C

TeamwedStand
Vogel 3 0 0
Paschalis 4 0 0
Soos'82 2 0 0
De Doorkijk 4 0 0
BvB 3 0 0

Wedstrijden groep C

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Ma 12-08-2019 Vogel 3 De Doorkijk 400
Di 13-08-2019 Paschalis 4 Soos'82 200
BvB 3 vrij
Di 20-08-2019 BvB 3 Vogel 300
Vr 23-08-2019 De Doorkijk 4 Paschalis 400
Soos'82 2 vrij
Di 10-12-2019 Paschalis 4 BvB 300
Do 12-12-2019 Soos'82 2 De Doorkijk 400
Vogel 3 vrij
Ma 16-12-2019 Vogel 3 Paschalis 400
Di 17-12-2019 BvB 3 Soos'82 200
De Doorkijk 4 vrij
Do 23-04-2020 Soos'82 2 Vogel 300
Vr 24-04-2020 De Doorkijk 4 BvB 300
Paschalis 4 vrij

Finales

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu

Uitleg finale A-klasse
Datum   W  
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 1 winnaar groep A- 3de plaats *)
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 2  winnaar groep B- 3de plaats *)
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 3  2de  groep B- 2de Groep C
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 4  2de  groep A- Winnaar Groep C
week 3 mei / 7 mei 1/2 finale A Winnaar wedstrijd 1 -winnaar wedstrijd 2
week 3 mei / 7 mei 1/2 finale B Winnaar wedstrijd 3 -winnaar wedstrijd 4
vr 8 mei finale   Winnaar wedstrijd A -winnaar wedstrijd B

Wie er uit of thuis speelt wordt later bepaald zodra de datum van de wedstrijd bekend is.

Bonuspunten worden ook in de beker toegekend.

*) De twee beste nr.3 uit de groepen spelen de 1/4 finale. Dit zijn de teams met het hoogste uitkomst behaalde caramboles gedeelt door te maken caramboles van alle spelers.

De finale wedstrijden worden ingevuld zodra deze bekend zijn

In de kolom ct,cu zijn correctie punten vermeld voor resp thuis en uit team.