Uitslag B-klasse

Beker uitslag B-klasse 2019-2020

print2

Als team 1 onderstreept en groen is kunt U details van de wedstrijd opvragen!

Teams groep A

TeamwedStand
BvB 4 2 76
BV Oost 5 2 71
SWWZ 2 2 66
B.C.A.H. 5 1 37
Paschalis 6 1 34

Wedstrijden groep A

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Vr 16-08-2019 B.C.A.H. 5 BV Oost 53737
Vr 16-08-2019 BvB 4 SWWZ 24029
Paschalis 6 vrij
Di 20-08-2019 SWWZ 2 Paschalis 63734
Wo 21-08-2019 BV Oost 5 BvB 43436
B.C.A.H. 5 vrij
Wo 11-12-2019 Paschalis 6 BV Oost 500
Vr 13-12-2019 BvB 4 B.C.A.H. 500
SWWZ 2 vrij
Ma 16-12-2019 B.C.A.H. 5 Paschalis 600
Wo 18-12-2019 BV Oost 5 SWWZ 200
BvB 4 vrij
Ma 20-04-2020 SWWZ 2 B.C.A.H. 500
Wo 22-04-2020 Paschalis 6 BvB 400
BV Oost 5 vrij

Teams groep B

TeamwedStand
B.C.A.H. 6 2 72
Waayershof 1 2 62
Paschalis 5 2 59
Soos'82 3 1 37
Kloosterhof 2 1 35

Wedstrijden groep B

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Di 13-08-2019 Waayershof 1 Kloosterhof 23035
Vr 16-08-2019 Paschalis 5 B.C.A.H. 62737
Soos'82 3 vrij
Wo 21-08-2019 Soos'82 3 Paschalis 53732
Do 22-08-2019 B.C.A.H. 6 Waayershof 13532
Kloosterhof 2 vrij
Di 10-12-2019 Waayershof 1 Soos'82 300
Vr 13-12-2019 Kloosterhof 2 B.C.A.H. 600
Paschalis 5 vrij
Wo 18-12-2019 Soos'82 3 Kloosterhof 200
Vr 20-12-2019 Paschalis 5 Waayershof 100
B.C.A.H. 6 vrij
Do 23-04-2020 B.C.A.H. 6 Soos'82 300
Vr 24-04-2020 Kloosterhof 2 Paschalis 500
Waayershof 1 vrij

Teams groep C

TeamwedStand
BV Oost 4 2 80
Oase 2 2 73
Weer Mis 1 2 64
B.C.A.H. 4 1 27
BV de Mijlpaal 1 1 24

Wedstrijden groep C

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Di 13-08-2019 BV Oost 4 BV de Mijlpaal 14324
Vr 16-08-2019 Oase 2 Weer Mis 13733
B.C.A.H. 4 vrij
Di 20-08-2019 B.C.A.H. 4 Oase 22736
Do 22-08-2019 Weer Mis 1 BV Oost 43137
BV de Mijlpaal 1 vrij
Di 10-12-2019 BV Oost 4 B.C.A.H. 400
Di 10-12-2019 BV de Mijlpaal 1 Weer Mis 100
Oase 2 vrij
Di 17-12-2019 B.C.A.H. 4 BV de Mijlpaal 100
Vr 20-12-2019 Oase 2 BV Oost 400
Weer Mis 1 vrij
Di 21-04-2020 BV de Mijlpaal 1 Oase 200
Do 23-04-2020 Weer Mis 1 B.C.A.H. 400
BV Oost 4 vrij

Finales

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu

Uitleg finale B-klasse
Datum   W  
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 1 winnaar groep A- 3de plaats *)
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 2  winnaar groep B- 3de plaats *)
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 3  2de  groep B- 2de Groep C
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 4  2de  groep A- Winnaar Groep C
week 3 mei / 7 mei 1/2 finale A Winnaar wedstrijd 1 -winnaar wedstrijd 2
week 3 mei / 7 mei 1/2 finale B Winnaar wedstrijd 3 -winnaar wedstrijd 4
vr 8 mei finale   Winnaar wedstrijd A -winnaar wedstrijd B

Wie er uit of thuis speelt wordt later bepaald zodra de datum van de wedstrijd bekend is.

Bonuspunten worden ook in de beker toegekend.

*) De twee beste nr.3 uit de groepen spelen de 1/4 finale. Dit zijn de teams met het hoogste uitkomst behaalde caramboles gedeelt door te maken caramboles van alle spelers.

De finale wedstrijden worden ingevuld zodra deze bekend zijn

    In de kolom ct,cu zijn correctie punten vermeld voor resp thuis en uit team.