Uitslag C-klasse

Beker uitslag C-klasse 2019-2020

print2

Als team 1 onderstreept en groen is kunt U details van de wedstrijd opvragen!

Teams groep A

TeamwedStand
SWWZ 3 2 68
De Doorkijk 5 2 66
Waayershof 3 2 61
Oase 4 1 38
B.C.A.H. 8 1 35

Wedstrijden groep A

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Di 13-08-2019 B.C.A.H. 8 SWWZ 33532
Do 15-08-2019 De Doorkijk 5 Waayershof 33828
Oase 4 vrij
Di 20-08-2019 Waayershof 3 SWWZ 33336
Do 22-08-2019 De Doorkijk 5 Oase 42838
B.C.A.H. 8 vrij
Di 10-12-2019 Oase 4 Waayershof 300
Di 10-12-2019 B.C.A.H. 8 De Doorkijk 500
SWWZ 3 vrij
Di 17-12-2019 Oase 4 B.C.A.H. 800
Di 17-12-2019 SWWZ 3 De Doorkijk 500
Waayershof 3 vrij
Di 21-04-2020 SWWZ 3 Oase 400
Di 21-04-2020 Waayershof 3 B.C.A.H. 800
De Doorkijk 5 vrij

Teams groep B

TeamwedStand
Oase 3 2 78
BV Oost 6 2 67
B.C.A.H. 7 2 63
Soos'82 4 1 37
Kloosterhof 3 1 33

Wedstrijden groep B

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Ma 12-08-2019 BV Oost 6 Oase 32938
Wo 14-08-2019 B.C.A.H. 7 Soos'82 43437
Kloosterhof 3 vrij
Ma 19-08-2019 Kloosterhof 3 BV Oost 63338
Vr 23-08-2019 Oase 3 B.C.A.H. 74029
Soos'82 4 vrij
Wo 11-12-2019 B.C.A.H. 7 Kloosterhof 300
Wo 11-12-2019 Soos'82 4 Oase 300
BV Oost 6 vrij
Ma 16-12-2019 BV Oost 6 B.C.A.H. 700
Ma 16-12-2019 Kloosterhof 3 Soos'82 400
Oase 3 vrij
Wo 22-04-2020 Soos'82 4 BV Oost 600
Vr 24-04-2020 Oase 3 Kloosterhof 300
B.C.A.H. 7 vrij

Teams groep C

TeamwedStand
Vogel 4 1 40
De Orangerie 1 1 35
BV de Mijlpaal 2 1 32
Waayershof 2 1 31

Wedstrijden groep C

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu
Di 20-08-2019 BV de Mijlpaal 2 De Orangerie 13235
Wo 21-08-2019 Vogel 4 Waayershof 24031
Di 10-12-2019 De Orangerie 1 Vogel 400
Wo 11-12-2019 Waayershof 2 BV de Mijlpaal 200
Di 17-12-2019 BV de Mijlpaal 2 Vogel 400
Di 17-12-2019 De Orangerie 1 Waayershof 200

Finales

DagDatumTeam 1Team2 pntpntctcu

Uitleg finale C-klasse
Datum   W  
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 1 winnaar groep A- 3de plaats *)
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 2  winnaar groep B- 3de plaats *)
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 3  2de  groep B- 2de Groep C
week 27 april / 1 mei 1/4 finale 4  2de  groep A- Winnaar Groep C
week 3 mei / 7 mei 1/2 finale A Winnaar wedstrijd 1 -winnaar wedstrijd 2
week 3 mei / 7 mei 1/2 finale B Winnaar wedstrijd 3 -winnaar wedstrijd 4
vr 8 mei finale   Winnaar wedstrijd A -winnaar wedstrijd B

Wie er uit of thuis speelt wordt later bepaald zodra de datum van de wedstrijd bekend is.

Bonuspunten worden ook in de beker toegekend.

*) De twee beste nr.3 uit de groepen spelen de 1/4 finale. Dit zijn de teams met het hoogste uitkomst behaalde caramboles gedeelt door te maken caramboles van alle spelers.

De finale wedstrijden worden ingevuld zodra deze bekend zijn

In de kolom ct,cu zijn correctie punten vermeld voor resp thuis en uit team.